צילום: אהרון מאיר דמרי

מאת אהרון מאיר דמרי.

משחק גביע הטוטו על מקומות 11-12 התקיים אתמול (שבת) באצטדיון העירוני. עירוני איתוראן קריית שמונה פגשה את מכבי פתח תקווה במשחק שהסתיים בהפסד ביתי 3-0 ומקום 12 בגביע הטוטו.

המשחק נפתח עם התקפות בשני צידי המגרש, כשהשוערים של שתי הקבוצות משאירים את התוצאה על תיקו אפס. השער הראשון הובקע בהתקפה סתמית של פתח תקווה, כשבלם קריית שמונה סטפן אקה מאבד כדור ומשאיר את חלוץ פתח תקווה לבד מול ברטקוש ובועט מדויק ופנימה.

השער השני לא אחר לבוא לאחר טעות חמורה של שוער קריית שמונה ברטקוש כשניסה לעבור את חלוץ פתח תקווה בתוך רחבת החמש, חלוץ פתח תקווה חטף את הכדור וגלגל את שערו הקל בקריירה והתוצאה כבר 2-0 לזכות המלאבסים, זאת גם הייתה תוצאת המחצית הראשונה.

בתחילת המחצית השנייה הייתה זו פתח תקווה שהמשיכה לתקוף ואף כבשה את השער היפה במשחק. בעיטה אדירה ממרחק עשרים מטרים אל בין חיבורי הקורות של ברטקוש והתוצאה כבר 3-0, מביש משהו. עמיר נוסבוים המאמן עשה חילופים על מנת לרענן את השורות ואף לצמצם את התוצאה אך ניסיונות שחקני קריית שמונה לא צלחו ובסיום הפסד ביתי ומקום 12 בגביע הטוטו.

משחק ההגנה היה לקוי וזאת בלשון המעטה. חסרונו של הבלם חבשי היה בולט. בעמדת המגן השמאלי שיחק יובל לוין כשהוא ימני ברגלו, לא הבנתי את הצבת יובל בעמדת המגן הימני כשדרורי מגן שמאלי טבעי נמצא בספסל, סמואל בראון יחזור להתאמן רק בעוד כשבועיים, החלוץ בן לולו פצוע גם הוא.

בשבת הבאה מתחילה ליגת העל כשקריית שמונה תפגוש שוב את אותה מכבי פתח תקווה במגרשה הביתי במושבה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn