מוחמד שכר חזר מפציעה וכבש
צילום: אהרון מאיר דמרי

מאת אהרון מאיר דמרי.

שער יתרון בתחילת המשחק של מוחמד שכר שחזר מפציעה, ושער בדקה האחרונה של המשחק מרגלי אנסה הניבו ניצחון מתוק. זה היה משחק על כל הקופה, משמע, על שש נקודות ועל המקום ה – 6 שמוביל לפלייאוף העליון.

קריית שמונה יצאה היום (שלישי) למשחק חוץ מול הפועל חיפה וחזרה עם ניצחון של שתיים אפס. המשחק לא התעלה לרמה גבוהה, אך יחד עם זאת קריית שמונה חזרה לכבוש יותר משער אחד למשחק מזה זמן רב.
המשחק נפתח היטב מבחינת קריית שמונה, כמעט כמו כל משחק העונה, התקפה רודפת התקפה, ובדקה העשירית היה זה מוחמד שכר שבמהלך יחיד ומבריק מצא את הפינה הרחוקה של שוער חיפה ואחת אפס לקריית שמונה.

קריית שמונה היו טובים לכל אורך המחצית הראשונה. חוסר דיוק בחלק ההתקפי הביא לכך שעם שריקת השופט למחצית התוצאה הייתה רק אחת אפס.

המחצית השנייה הייתה יותר מאוזנת. שתי הקבוצות תקפו אך ללא מצבים מסוכנים עד שהגיעה הדקה ה- 95. התקפה מתפרצת של קריית שמונה, בן שמעון המחליף פרץ נהדר ובמסירת רוחב נפלאה מצא את יוגין אנסה שכבש את השער הקל בחייו והביא שלוש נקודות למאמנו קובי רפואה שהורחק דקה קודם. קריית שמונה עלתה למקום השישי על חשבונה של הפועל חיפה. כמו כן, לקריית שמונה משחק חסר מול אשדוד.

הרבה זמן לחגיגות אין. כבר במוצאי השבת בשעה 19:45 קריית שמונה מארחת את בית”ר ירושלים באצטדיון העירוני ( תלוי בהחלטת הממשלה לגביי הכדורגל בסגר הצפוי ביום שישי).

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn