מאת אלברט מנחם.

למרות ההפסד 1-0 מול מכבי חיפה במשחק הראשון של גביע הטוטו, יש סיבה לאופטימיות בעירוני איתוראן קריית שמונה. חלוץ רעננה יוגין אנסה חתם כהשאלה לעונה אחת לאחר שהמשא ומתן מול עמית זנתי מבני יהודה נכשל .במשחק שני של גביע הטוטו סיימה קריית שמונה בתיקו 2-2 מול הפועל חיפה.  היום( ראשון) ב-20:00 מארחים את בני סכנין בגביע הטוטו.

חרף הסגל הצעיר ונטול הניסיון בליגת העל, אודה שהופתעתי לטובה. בהכנה הקצרה שניתנה לקובי רפואה, הצליח להעמיד סגל צעיר מול האלופה שבדרך וגם להסב רגעי נחת לגרעין האוהדים בגבעת שחומית ולמעט שצפו מהספסל ומהיציע.

השער הראשון שכבשה קבוצתו של ברק בכר אקס קריית שמונה בפתיחה הגביר את דפיקות הלב בקרב מקורבי קריית שמונה, חשבנו שהירוקים מחיפה הולכים להלך עלינו אימים, אך שחקניו של קובי רפואה עמדו יפה מול יתרון איכותי של החיפאים החל מהדקה ה-20. הקבוצה העירונית הגיעה לא פעם לשוויון קרוב אך רגל מסיימת לא הייתה שם, אבל עד השער ראינו כמה מהלכי כדור נאים בעיקר קבוצתיים ופחות אינדיבידואלים.

רפואה פתח עם הצעירים ידין לוגסי ועבדאלה חליחל כחלוץ מרכזי וזאת בנוסף לצעירים, אורי דהן, עידן נחמיאס וסמואל בראון. במרוצת המשחק שולבו אופיר מזרחי, גיא בן לולו, ניר דרורי ורון פרץ. כל האחרים לחשו “שמע ישראל” ונכנסו ברגל ימין לכר הדשא, סגולה להצלחה, וואלה זה עבד להם ולא ביישו את שולחיהם. צדו את עיני במהלך כדור אחד או שניים המעידים על כדורגל איכותי – אורי בן שמעון, ידין לוגסי ורון פרץ שמפלס דרך להרכב הקבוצה כהבטחה גדולה לעתידה של עירוני קריית שמונה. אופיר מזרחי שעשה קאמבק הגביה כדור מדוד שהוחמץ ועושה רושם שעוד נהנה ממנו העונה. התוצאה משקרת לאור שוויון ביחסי הכוחות, אבל זו רק ההתחלה ואי אפשר להקיש מכך בביטחון לגבי ההמשך, בואו ונמתין לכמה ימי חסד בתקווה שהעונה הזו לא תהיה כקודמתה.

קובי רפואה היה די מרוצה חרף ההפסד ובסיום אמר: “שיחקנו לפרקים מצוין, בחצי השני ראיתי הרבה דברים טובים וגם פחות טובים שצריך לשפר. אחרי שבועיים אימונים ומשחק רשמי ראשון נראה שתהיה לנו קבוצה טובה. יש לנו עוד הרבה עבודה ואנחנו מכוונים הכי למעלה שאפשר”.

ביום ראשון ב- 20:00 מארחים את בני סכנין במשחק השלישי של גביע הטוטו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn