הנאשם נעצר, נחקר ומהחקירה עלה, כי קודם ליום האירוע ביצע הנאשם 8 עסקאות סמים במועדים שונים ברחבי הגליל מול “לקוחות” שונים מכפר יובל, חולתה, אליפלט, מעיין ברוך, ראש פינה, הגושרים, מטולה וקריית שמונה.

צילומים: דוברות המשטרה

לפני כשבוע בשעות הערב המאוחרות, במסגרת המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה פעלו שוטרי משטרת ישראל במחסום בכניסה הדרומית לעיר קריית שמונה במטרה לאכוף ולפקח על הגבלות התנועה שהוטלו על ידי הדרג המדיני.

במהלך הפעילות סימנו השוטרים לרכב “יונדאי” לעצור והנהג נדרש להזדהות. הנהג הציג רישיונות ובנוסף הציג אישור מעבר בחירום של חברת “סלקום” וטען שהוא משמש כטכנאי בחברה ולכן יש לו אישור מעבר. האישור שמולא בכתב יד והיה בעל שגיאות כתיב, “תכנאי”, העלה את חשדו של השוטר, כי האישור מזויף. בנוסף בזמן ששוחח השוטר עם הנהג שישב רכבו, הריח ריח חריף של סם מסוכן מהרכב. 

בנסיבות ביצעו השוטרים בנוכחות הנאשם (19, נהריה) חיפוש ברכב ומצאו מתחת לסוכך השמש סכום כסף רב של כ-3,600 ₪ ומתחת לגלגל הרזרבי בתא מטען 5 שקיות ניילון קטנות המכילות סמים מסוכנים מסוג קנאביס בכמות שלא לצריכה עצמית.

בתום חקירה מאומצת הועבר חומר החקירה לחטיבת התביעות של משטרת ישראל  אשר הגישה בבית משפט השלום בקרית שמונה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום בגין עבירות של זיוף, סחר בסמים, החזקה של סמים שלא לצריכה עצמית והסתייעות ברכב לבצע עבירה.

משטרת ישראל נמסר כי היא תאבק בנחישות כנגד הפצת סמים מסוכנים, תוך שימוש במגוון אמצעים חקירתיים במטרה להגיע לאותם עבריינים המגדלים, משווקים, וסוחרים בהם, במטרה שימוצה עימם הדין ובמטרה לשמור על שלומו של הציבור.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn