צילום: אהרון מאיר דמרי


מאת אהרון מאיר דמרי.

השבוע התקבלה החלטה כי לאחר כשנה ללא אוהדים ישנו מתווה להכנסת 750 אוהדים לאיצטדיון מתחת לעשרת אלפים מקומות. המשמעות היא עבור 750 אוהדי קריית שמונה שהם יוכלו לצבוע את היציעים כבר בשבת הקרובה מול מכבי תל אביב. היום ייערך משחק מול מכבי פתח תקווה בשעה 19:00 כל האוהדים מוזמנים להגיע לגבעה לעודד בקפסולות.

משחק חשוב מאוד לקבוצה במאבקה על הפלייאוף העליון, ועם אוהדים ביציע יכול לתת את הערך המוסף שהיה כל כך חסר לקבוצה המקומית במשך כשנה.

צילום: ארגון האוהדים האריות הכחולים

אוהדי הקבוצה השרופים “האריות הכחולים” הבטיחו כי ישמעו את קולם לכל אורך המשחק. ניקיטה נציג האוהדים יצא בקריאה נרגשת לקהל האוהדים: ״אוהדים יקרים זה הרגע שהגיע הזמן להראות את העוצמות שיש לנו בתור עיר, ואוהדים של קבוצה במיוחד שהרבה זמן שלא הרגשנו את הריח של הדשא ואת רעש התופים ברקע ואת והנקניקיות של משפחת אוחנה. אני קורא לכל האוהדים והתושבים, בואו נתאחד ונבוא לצבוע את היציע ונעזור לקבוצה להגיע לפלייאוף העליון אחרי שנים של התקפי לב להשאר בדקה ה 90. מחכה לכולם ביציע. 700 כרטיסים מחכים רק לנו בואו לא ניתן לקבוצה היריבה להגיע למבצר שלנו. לא תערך מכירת כרטיסים ביום המשחקס אנא תקנו כרטיסים עוד היום. סומך עליכם״

ליצירת קשר אהרון מאיר דמרי: damriaha@gmail.com

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn