צילום: מוטי שאשא

הפסד כואב

מאת אהרון מאיר דמרי/ צילומים: מוטי שאשא

קריית שמונה אירחה אתמול (מוצ”ש) את מכבי חיפה ולאחר משחק פנטסטי ומלא מצבים הפסידו שחקניו של קורצקי בתוצאה 3-2.

צילום: מוטי שאשא

קריית שמונה עלתה למשחק עם שלושה בלמים ועמדה די טוב במגרש כאשר קריית שמונה כבשה ראשונה אך הvar פסל את השער בטענת נבדל. מכבי חיפה יצאה להתקפה ופיירו נשאר לבדו מול שוער קריית שמונה, ברטקוש החלוץ לא התבלבל וגילגל את הכדור לרשת. חיפה עולה ראשונה על הלוח.

קריית שמונה התעשתה די מהר וחלוץ הקבוצה שהוא גם מלך שערי הקבוצה הצליח לכבוש את שער השיוויון ולמחצית ירדו שתי הקבוצות כאשר התוצאה מאוזנת תיקו 1.

צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא

המחצית השנייה נפתחה עם שער מהיר של חיפה לאחר בעיטה משישה עשר מטרים הכדור פגע בבלם קריית שמונה הטעה את השוער והתגלגל לרשת, שוב חיפה מובילה והפעם 2-1.

קריית שמונה לא נבהלה והמשיכה לשחק על מנת לנצח ואומנם שער השוויון הגיע שוב מרגלי החלוץ איתמר שבירו שבעט באלכסון שטוח מפינת השש עשרה היישר לרשת.

שוב אנחנו בשווין. קריית שמונה לחצה והגיעה למצבי הבקעה אך החמצות מצמררות שיער הותירו את התוצאה בעינה, עד שהגיע כדור קרן לחיפה הגנת קריית שמונה נרדמו בשמירה והבלם גבה הקומה של חיפה כבש את השער השלישי של חיפה שער שבעצם חתם את תוצאת המשחק.

הפסד כואב מעצבן ולא נחוץ במיוחד שקריית שמונה נמצאת בתחתית הליגה והאדמה מתחילה לבעור. נקווה לשיפור כבר במשחק הבא ולשלוש נקודות אחרת נסתכל על כל הליגה מלמטה.

צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn