בשבת האחרונה יצאו שחקניו של המאמן קובי רפואה למשחק מול נועלת הטבלה ו”הכבשה השחורה” הפועל רעננה באצטדיון רמת גן. עירוני איתוראן קריית שמונה חזרה עם ניצחון קטן גדול לאחר סוף דרמטי שלא רואים גם באגדות.

צילום: דוברות עירוני איתוראן קריית שמונה

מאת אהרון דמרי.

כפי הידוע לכל אוהד ותושב קריית שמונה, הפועל רעננה היא “הכבשה השחורה” מאז משחק העלייה מלפני כעשור, כאשר הפועל רעננה הגיעה למשחק מול עירוני איתוראן קריית שמונה בגישה “שאין לה בשביל מה לשחק” ואילו קריית שמונה הייתה חייבת ניצחון אז על מנת לעלות לליגת העל. הסוף היה מר מאוד לקריית שמונה כשהמשחק הסתיים בתיקו – 2. עבדכם הנאמן היה אז יו”ר חוג האוהדים ואת המשחק הזה לעולם לא אשכח “הוא חקוק בזיכרון שלי לנצח”. כעת, לאחר כעשור, קריית שמונה ניצחה את הפועל רעננה בתוצאה 1-0. ועם הניצחון הורידה את הפועל רעננה מעשית לליגה השנייה, אם תרצו נקמה ספורטיבית וכשרה, העיקר שלוש נקודות חשובות בדרך להישארות בליגת העל.

המחצית הראשונה הייתה טובה מאוד מצד שחקני קריית שמונה אך היו גם החמצות מצמררות שיער מצד שחקני איתוראן שהשאירו את התוצאה מאופסת. מחצית שנייה פחות טובה של שחקני קריית שמונה שנתנו לשחקני הפועל רעננה לשלוט על כר הדשא ורק יום מעולה של שוער קריית שמונה ברטקוס שהציל לפחות חמישה שערים בטוחים השאירו את התוצאה על קנה.

 בחלק האחרון של המשחק ההתקפות של שתי הקבוצות שהחמיצו שערים ירשמו כהחמצות השנה. עד שהגיעה הדקה התשעים ושתיים עם הגבהה של ריאן מצידו הימני של ההתקפה, והרחקת כדור רשלנית של הגנת הפועל רעננה, והכדור מגיע לרגלי הצעיר המחונן אורי דהן, שבבעיטה שטוחה, חזקה, ומדויקת, הרשית, והתוצאה אחת אפס לקריית שמונה.

שופט המשחק אוראל גרינפלד הוסיף ארבע דקות למשחק ולכן כולם שמחו את שמחת השער כשער ניצחון. אבל אצל הפועל רעננה תמיד הכול היה קשה. התקפה ראשונה של רעננה לאחר כיבוש השער והשופט מורה על הנקודה הלבנה, בעיטת עונשין מאחד עשר מטרים לזכות רעננה, לאחר בדיקת ה-var נשאר השופט בדעתו, והכדור הונח על הנקודה הלבנה. “להגיד לכם כי הנשימה שלי נעצרה… אני בטוח שכולכם הרגשתם כמוני. את בעיטת האחד עשר מטרים שוער הקריה ברטקוס עצר את בצורה נפלאה, מה שנתן את האות לשמחת הניצחון ואנחת רווחה אצל השחקנים, ההנהלה, ובעצם אצל העיר קריית שמונה בכלל.

משחק הבא הוא משחק חוץ נוסף והפעם מול כפר סבא באצטדיון המושבה. המשחק יערך בשבת הקרובה (20/6) בשעה 19:45. בהצלחה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn