מאת אלברט מנחם.

צילום: אהרון דמרי

משחק החוץ בשבוע שעבר מול בית”ר ירושלים בוטל בהוראת המנהלת בגלל חולה מאומת מקרית שמונה, בסאל שעבאן. בעודם במלון כפר המכבייה ולפני העלייה לירושלים נשלחה ניידת בדיקות למלון. ביום שלישי התקבלו תוצאות שליליות חלקיות, וביום רביעי התקבלה תשובה שלילית לכל הקבוצה. ביום שלישי התקיים אימון בשגרת קורונה, חלוקה לקפסולות וללא מגע בין השחקנים. סאקו טורה יושאל ממכבי חיפה לטובת עירוני קרית שמונה.

בעוד שהשחקנים מקבלים תדרוך לקראת המשחק מול בית”ר ירושלים, בכפר המכבייה, צלצל שחקן הנוער שעלה לקבוצה הבוגרת, בסאל שעבאן, והודיע למנכ”ל הקבוצה יוסי אדרי, כי הוא חש בתסמיני קורונה. אדרי הורה לו שלא להגיע למלון כפר המכבייה ולבצע בדיקת קורונה. עד אז לא להצטרף לקבוצה. “הזמנתי ניידת לבדיקות קורונה ואכן ביצענו בדיקות לכל הקבוצה. ביום שלישי קיבלנו תוצאות חלקיות ושליליות, אנחנו ממתינים לתוצאות של 10 שחקנים, הבטיחו מחר (יום רביעי)” אמר מנכ”ל הקבוצה יוסי אדרי.

נחזור לסיפור המאומת, שעבאן, שבגינו בוטל המשחק. אדרי דיווח למנהלת על חולה בקבוצתו ואלה תיכף הורו שלא לעלות לבירה ובעצם ביטלו את המשחק.

מבואסים חזרו השחקנים, הצוות המקצועי והניהולי צפונה, שלא לדבר על ההוצאות הכספיות בגין ביטול המשחק.

ביום שלישי ערכה הקבוצה אימון בצל מגבלות הקורונה כשהתוצאות טרם נודעו במלואן.

הקבוצה נחלקה לשלוש קבוצות בחדרי הלבשה שונים ועיקר האימון נסוב בעיקר סביב כושר גופני, ללא משחקי כדור וללא מגע בין השחקנים עד לקבלת התוצאות הסופיות של עשרת השחקנים שטרם קיבלו תוצאות.

אדרי הורה לשחקנים להיכנס לבידוד אחרי האימון. אגב, מנהלת הליגה ומשרד הבריאות מקלים עם קבוצות הכדורגל באשר לאימונים ובידוד של שחקנים, עם זאת אין להוציא מכלל אפשרות של השבתת הליגה אם התחלואה תמשיך לנסוק. היא תדעך אם יעשה דין אחד לכל אזרחי המדינה שיואילו בטובם למלא אחר ההוראות. בינתיים התקבלו כל התוצאות הבדיקות ולשמחת ראשי הקבוצה הן שליליות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn