צילום: מוטי שאשא

מאת אהרון מאיר דמרי / צילומים: מוטי שאשא.

קריית שמונה – 2, מכבי חיפה – 1, זוהי תוצאת הסיום במשחק שהתקיים אתמול (שני) באצטדיון העירוני בקריית שמונה במסגרת ליגת העל.

צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא

הניצחון של עירוני איתוראן קריית שמונה שייך למאמן הקבוצה סלובודאן דראפיץ’ בכל מובן המילה. הקבוצה עמדה בצורה נהדרת על המגרש וכאשר קריית שמונה עלתה ליתרון ראשון משער של שבירו כל השחקנים רצו לחבק את המאמן דראפיץ’ על הסיבה אכתוב בהמשך.

צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא

חיפה חזרה למשחק עם שער נהדר של אצילי ולמחצית ירדו הקבוצות בתיקו אחת. במחצית השנייה המשחק המשיך להיות קצבי וקריית שמונה הבקיעה שער שני משער עצמי של בלם חיפה. עד לסיום קריית שמונה שמרה על היתרון ובסיום ניצחון ענק של עירוני איתוראן קריית שמונה על מכבי חיפה.

סיפור המשחק החל בשעת הצהריים כשבעלי הקבוצה המקומית מר איזי שירצקי עלה לשידור בערוץ הספורט והחל להשתלח במאמן הקבוצה סלובודאן דראפיץ’ כשאמר בין היתר: ” דראפיץ חושב שאני בובה וכספומט, אין סיכוי שימשיך בשנה הבאה”. ללא ספק אמירה כזאת לדעתי לא במקום ולא לעניין ובטח ובטח לא מתאים לאיזי שירצקי לדבר באופן הזה על מאמן הקבוצה דראפיץ’ ופי כמה וכמה לעלות לשידור חי ולומר דברים אלה. זה לא מוסיף כבוד לא לקבוצה ולא לבעלי הקבוצה.

צילום: מוטי שאשא

כפי שציינתי, לשחקני קריית שמונה הייתה הסיבה לכך שרצו אל עבר מאמן הקבוצה דראפיץ’ בגול של שבירו במחצית הראשונה וחיבקו את המאמן כתמיכה בו. הפגיעה במאמן דראפיץ’ חלחלה עד לחדר ההלבשה והשחקנים הראו נאמנות למאמן, גם במשחק עצמו כשנתנו מעצמם מאתיים אחוז וכאמור החיבוק הגדול שקיבל המאמן מהשחקנים מיד לאחר שער היתרון.

צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא

בשורה התחתונה קריית שמונה עשתה עוד צעד להישארות בליגת העל. ובנימה אישית עצתי לבעלי הקבוצה איזי שירצקי, מאמן כמו סלובודאן דראפיץ’ אין בארץ, אישיות כמו של דראפיץ’ קשה מאוד למצוא היום, תישאר הבעלים ותן למאמן לעשות את עבודתו נאמנה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn