צילום: מוטי שאשא

מאת אהרון מאיר דמרי / צילומים: מוטי שאשא

שני שערים של החלוץ עבדאללה חליחל לשערה של מ.ס אשדוד הקנו שלוש נקודות חשובות מאין כמוהם.

צילום: מוטי שאשא

עירוני איתוראן קריית שמונה ארחה אתמול (חמישי) את הקבוצה המצויינת מ.ס. אשדוד כשהיא מוכת פציעות, וכמובן הכושר הגופני לא בשיאו בעקבות הנגיף הארור שפקד את הקבוצה עד לפני שבוע. המאמן קובי רפואה עלה עם הרכב שלא שיחק יחד למן פתיחת העונה כמובן מאותן סיבות שציינתי לעיל.

צילום: מוטי שאשא

המחצית הראשונה הייתה בשליטה אשדודית אך ללא מצבים מסוכנים, כשקריית שמונה בועטת בעיטה אחת לשערה של אשדוד לאורך כל המחצית הראשונה ואילו אשדוד ששלטו במגרש בעטו בסך הכל פעמיים למסגרתו של ברטקוש שגילה יכולת מצויינת, למחצית ירדו שתי הקבוצות בתיקו מאופס.

צילום: מוטי שאשא

המחצית השנייה הייתה כבר סיפור שונה, מוחמד שכר שלט באגף ימין כשתעתע פעם אחר פעם במגן אשדוד והוציא כדורי רוחב נהדרים למרכז הרחבה, השער הראשון של קריית שמונה הגיע דווקא ממהלך כדור נהדר בשלוש נגיעות.

המהלך התחיל מהבלם אורי דהן שמסר כדור עומק נהדר על חמישים מטר, הכדור הגיע אל רועי קהת שבנגיעה עדינה ומדודה ועם המון רגש מצא את החלוץ הנהדר עבדאללה חליחל האחרון לא התבלבל ובעט חזק לרשת העליונה של אשדוד, קריית שמונה עולה ראשונה על הלוח, חלפו להם שתי דקות בלבד ומוחמד שכר בעוד פעולה נהדרת באגף ימין מצא את עבאללה חליחל במרכז הרחבה החלוץ לא התבלבל ובעט חזק שטוח ופנימה והכפיל את התוצאה.

צילום: מוטי שאשא

בדקה השבעים ושמונה אשדוד הצליחו לצמק את התוצאה לשתיים אחת, המאמן המקומי קובי רפואה עשה חילופים לריענון השחקנים שהיו עייפים מאוד ובכך שמר על התוצאה. בסיום ניצחון ענק שתיים אחת לקריית שמונה על אחת הקבוצות החזקות בליגת העל מ.ס אשדוד.

צילום: מוטי שאשא

אני חייב לציין שכדורגל גדול לא ראינו מצד הקבוצה המקומית אך יחד עם זאת ראינו משחק הקרבה אדיר, לחימה על כל כדור, משחק עם הלב וכל הנשמה, על כך מגיע שאפו ענק לכל אחד מהשחקנים וכמובן למאמן קובי רפואה על הכנת הקבוצה למשחק.

צילום: מוטי שאשא

החלוץ הנהדר עבדאללה חליחל נתן משחק ענק עם צמד נהדר, יכולת שליטה ברחבה כמו חלוץ ענק, עבדאללה הוכיח כי יש על מי לסמוך במיוחד שהחלוצים לוסין (פציעה) ויוג’ין אנסה (צהובים) לא נכללו בסגל.

צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא

כרגע קריית שמונה במקום השביעי עם -28 נקודות ושני משחקים חסרים (בני יהודה תל אביב, מכבי פתח תקווה) שלוש נקודות פחות מהפועל באר שבע שבמקום הרביעי, שתי נקודות פחות ממכבי נתניה שבמקום החמישי, ועם אותו מספר משחקים כמו פתח תקווה ונקודה פחות.

צילום: מוטי שאשא

בשבוע הבא מצפים לקבוצה המקומית עוד שלושה משחקים, גביע המדינה מול בית״ר תל אביב, בני יהודה תל אביב משחק השלמה ומכבי חיפה ליגה בשבת. בהצלחה ושבת שלום.

ליצירת קשר אהרון מאיר דמרי: damriaha@gmail.com

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn