מאת אהרון מאיר דמרי.

עירוני איתוראן קריית שמונה ארחה אתמול (שבת) את מ.ס אשדוד במסגרת הפלייאוף. המשחק נפתח בדקת דומייה לזכר האסון הכבד שפקד את עם ישראל במירון בהילולת הרשב”י.

קריית שמונה הגיעה למשחק מול אשדוד עם ביטחון עצמי לאחר שניצחה את האלופה מכבי תל אביב במחזור הקודם בתוצאה 2-0.

שחקניו של קובי רפואה פתחו טוב יותר את המשחק, הגיעו לכמה מצבים נוחים מול שוער אשדוד והשער לא אחר לבוא, כדור קרן הניב נגיחה מהבלם עידן נחמיאס ,לנגיחה הגיעה יוג’ין אנסה שמקרוב גלגל לרשת האשדודית, קריית שמונה עולה ראשונה על לוח התוצאות.

קריית שמונה המשיכו להחזיק בכדור ולהניע כדור אך לאור החמצות רבות לא השכילו להבקיע את השער השני. למחצית ירדה קריית שמונה כשהיא מובילה אחת אפס.

מחצית שנייה עם קצב מהיר והתקפות משני צידי המגרש כיאה לפלייאוף עליון הביאו את חלוצי שתי הקבוצות להגיע למצבים נוחים לכיבוש, היו אלה שחקני אשדוד שהשכילו לכבוש את שער השיויון מבעיטה מחוץ לרחבת ברטקוש ואנחנו בשיויון אחת, שתי הקבוצות המשיכו לשחק בקצב מהיר, החמצות רבות לא ראינו מלבד בדקה האחרונה של תוספת הזמן כשיוג’ין אנסה כובש שער היתרון מפספס מחמישה מטרים כשהוא ניצב לבדו מול שער אשדוד, בסיום חלוקה צודקת של נקודות לשתי הקבוצות.

נקודה במשחק מול אשדוד העלה את קריית שמונה למקום הרביעי. נקודה יותר ממכבי פתח תקווה. כידוע המקום הרביעי ככל הנראה יוביל לאירופה ועל כך נלחמות שלוש קבוצות, פתח תקווה, באר שבע וקריית שמונה.

ביום שבת (8/5) תארח קריית שמונה את מכבי פתח תקווה, ניצחון מקומי ככל הנראה יראה לנו את הכרטיסים למטוס הראשון לאירופה, כל תוצאה אחרת והסיכוי לאירופה יהיה הרבה יותר קשה. בהצלחה.

ליצירת קשר אהרון מאיר דמרי: damriaha@gmail.com.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn