צילום: אהרון מאיר דמרי

מאת אהרון מאיר דמרי.

קריית שמונה פתחה אתמול (שבת) את מסע הפלייאוף העליון במגרש הי”א מול מ.ס. אשדוד וחזרה עם נקודה.

הפעם אתחיל דווקא מהסוף, שריקת הסיום של השופט הראה על לוח התוצאות 1-1. משמע הסטטוס קוו נשמר בין הקבוצות, אשדוד מרוחקת 5 נקודות מקריית שמונה.

המשחק של קריית שמונה נפתח מצויין. הייתי אומר המשך ישיר לסיום הליגה הסדירה. שער אחד של מוחמד שכר נתן את ההובלה לקבוצתו. עם קצת ריכוז ופחות אנוכיות בהתקפה במחצית כבר היינו סופרים 3 או 4 שערים לרשתה של האשדודים. למחצית ירדו שחקניו של רפואה עם יתרון קטן כשלפני שריקת המחצית אשדוד אף נשארה עם עשרה שחקנים.

בהמשך מחצית שנייה טובה של קריית שמונה עם שליטה במרכז השדה הובילו לעוד ועוד מצבים מול שערה של אשדוד, אך כמו שראינו במחצית הראשונה כך גם במחצית השנייה, הגעה לאין ספור מצבים והחמצות מצמררות שיער של חלוצי הקריה. התקפה מתפרצת של אשדוד הביאה לשיויון אחת, ממש ללא קשר למהלך המשחק, בכדורגל כמו בכדורגל מי שלא כובש סופג.

קריית שמונה ניסתה ללחוץ בכל כוחה להשגת השער השני. גם טעות שיפוט הייתה במשחק, כשנגיעת יד ברורה של שחקן אשדודי הצילה שער ברור, שופט המשחק החליט אחרת למרות ששופטי ה-var הביאו לתשומת ליבו על נגיעת היד.

קריית שמונה המשיכו ללחוץ ולהגיע למצבים אבל לא השכילו לכבוש למרות כל הלחץ. חבל, אך אם נסתכל על משחקה של הקבוצה אני אופטימי למשחקים הבאים בפלייאוף העליון.

כבר ביום שלישי הקרוב מחכה לקבוצה של קובי רפואה משחק מול מכבי פתח תקווה המשחק יתקיים באיצטדיון המושבה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn