צילום: אהרון מאיר דמרי

מאת אהרון מאיר דמרי.

הפסד שני ברציפות לקבוצתו של רפואה והפעם מול הגמלים מבאר שבע בתוצאה 2-1

ניצול המצבים הוא המפתח לניצחון במיוחד מול קבוצות חזקות, ובמשחק מול באר שבע קריית שמונה ניצלה מצב אחד בלבד ממצב נייח מול לפחות ארבעה מצבים בטוחים שהחמיצו שחקני הקבוצה הצפונית, כך כאמור לא ניתן לנצח, אם נוסיף לזה משחק הגנה חלש ביותר של המגן השמאלי הצעיר זיו מורגן שלא הסתדר עם חלוץ באר שבע סלליך והוחלף עוד בשלהי המחצית הראשונה לאחר שקבוצתו ספגה שני שערים מהצד שלו, בן שמעון נכנס כמחליפו והיה טוב. למחצית ירדה באר שבע עם יתרון של שני שערים.

המחצית השנייה הייתה בשליטת הצפוניים ובדקה ה-58 כבש לוסיו בנגיחה נהדרת לאחר מצב נייח, שער מצמק זה לא עזר לקבוצתו של רפואה, גם שריקת בעיטת עונשין מ-11 מטרים לזכותה של קריית שמונה לא נשרקה לאחר שרועי קיאט נתפס בברור על ידי שחקן הגנת באר שבע, מפליא ששופטי ה-var החליטו להתעלם מתפיסה זו, בסיום כאמור הפסד שני ברציפות לקריית שמונה.

קריית שמונה נראית טוב מאוד למרות שני ההפסדים הרצופים, אבל, כשאתה משחק מול חלוצים שמנצלים מצבים ומנגד אתה מחמיץ בצורה שלומיאלית התוצאה תהיה בעוכריך, ואומנם כך היה גם מול מכבי חיפה בשבת האחרונה, והיום מול באר שבע המתאוששת מפתיחת עונה חלשה, חבל רק שזה בא על חשבון קריית שמונה.
לקובי רפואה אין הרבה זמן לתיקונים, כבר בחמישי מחכה לו בית”ר ירושלים בטדי למשחק השלמה, מול התקפת בית”ר יהיה קשה לא לספוג, אך, מנגד, הגנת בית”ר היא לא אותה הגנה כמו חיפה או באר שבע והיא די פגיעה, נקווה שבחמישי חלוצי קריית שמונה ינצלו לפחות שני מצבים שיביאו ככל הנראה לניצחון.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn