צילום: דוברות המשטרה

משטרת ישראל עצרה תושב טובא זנגריה לאחר שגנב שני כלי רכב ממוסך באזור התעשייה בחצור הגלילית. הוא נעצר לאחר יומיים של חקירה סמויה כשהוא נוהג ברכב שגנב. בתום חקירה הוגש נגדו כתב אישום ומעצרו הוארך עד תום ההליכים.

בתאריך 23.4.21 סמוך לשעה 4 לפנות בוקר, פרץ הנאשם, תושב טובא, בן 25, יחד עם אדם נוסף למוסך באזור התעשייה בחצור הגלילית. הוא ניסר את מנעול שער הכניסה לחצר המוסך ואת דלת הכניסה האחורית למוסך עצמו, ומשם נכנס אל משרד המוסך. במשרד, פרץ הנאשם לכספת והוציא מפתחות למכוניות שהיו במוסך, 1200 שקלים במזומן ופנקס שיקים. מהמוסך גנב הנאשם יחד עם אדם נוסף שתי מכוניות – סובארו (פורסטר) וג’יפ גרנד-שירוקי ויצאו מהמקום לכיוון מושב אליפלט שם החנו את המכוניות ברחוב פנימי.

כעבור יומיים, 25.4.21, שב הנאשם יחד עם אחיו, תושב טובא, בן 38, אל האזור עם טרקטורון ללא לוחית זיהוי. הנאשם נכנס לרכב הסובארו והחנה את הרכב מחדש במקום אחר באליפלט.

לאחר כמה שעות הנאשם שב לרכב ויצא מהיישוב דרך שביל עפר לכיוון הכפר טובא. בשלב זה חקירת השוטרים הפכה מסמויה לגלויה כשהם כרזו לו לעצור, וזה פתח במנוסה עד שהגיע לדרך ללא מוצא ושם נעצר. אחיו של הנאשם נעצר לאחר כמה שבועות בביתו וגם נגדו הוגש כתב אישום.

בחקירתו הראשונית הנאשם “מילא את פיו מים” ובחקירתו השנייה מסר את גרסתו. גרסה זו סיבכה אותו לבסוף, כיוון שזו הייתה שקרית וקשרה אותו בצורה עמוקה יותר לאירועי גניבת 2 המכוניות.

כאמור, כנגד השניים הוגש כתב אישום. אתמול (ראשון, 11.7.21) הוארך מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נגדו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn