מאת אהרון מאיר דמרי / צילומים: מוטי שאשא.

עירוני איתוראן קריית שמונה ארחו אתמול, שבת, את הפועל חיפה למשחק על מקום בפלייאוף העליון ונפרדו בתוצאת תיקו 2.

צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא

משחק כדורגל מצויין במחצית הראשונה של שחקניו של דראפיץ אומנם הובילו בשער אחד בלבד מרגליו של רועי קהת מבישול של סמואל בראון, אך קריית שמונה שלטה בכל 45 הדקות הראשונות וללא החמצות רבות התוצאה הייתה צריכה להיות כפולה לפחות.

אך כמאמר הקלישאה, כשלא כובשים סופגים. אומנם הפועל חיפה יצאה להתקפה בודדת וכבשה את שער השוויון סמוך למחצית הראשונה כאשר למחצית ירדו שתי הקבוצות בשוויון אחת, מאכזב מבחינת קריית שמונה.

צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא

למחצית השנייה עלו שחקני הפועל חיפה הרבה יותר מרוכזים כאשר בעשרים הדקות הראשונות שלטו במגרש והגיעו לכמה מצבים מול ברטקוס. מאחד המצבים השכילו לכבוש החיפאים ולעלות ליתרון 2-1.

צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא

מרגע שער היתרון קריית שמונה התעוררה, יחד עם שלושה חילופים התקפיים שערך המאמן דראפיץ עם שינויי מערך על כר הדשא והשיויון הגיע די מהר, כדור רוחב מצויין של מזרחי מאגף ימין מצא את מוחמד שכר, האחרון בעט חלש אך הכדור הגיע לאיתמר שבירו שמצא את עצמו מול שער ריק מארבעה מטרים וכבש את שערו הקל בקריירה ואנחנו בשיויון 2. עד לשריקת הסיום היו יכולות שתי הקבוצות להכריע את המשחק, אך, החלוצים משני צידי המגרש החמיצו מול השער ובסיום תיקו 2 יפה לצפייה.

צילום: מוטי שאשא

ללא ספק היה זה משחק קצבי, מהנה, ומלא אירועים משני צידי המגרש. לקהל הצופים הייתה זו הצגה, למאמני שתי הקבוצות קצת פחות, אך רואים שבקריית שמונה ישנו שינוי חד ובכיוון החיובי ביותר, כאשר מכל הבחינות הקבוצה עומדת נכון במגרש, ומציגה כדורגל חיובי והתקפי, לפעמים אפילו התקפי מידי.

צילום: מוטי שאשא

הקשר האחורי ביק נפצע בירך האחורי והוחלף כבר אחרי שלוש דקות וכנראה ייעדר לשבועיים הקרובים. שני חלוצי הרכש פרייר ומילושביץ לא בתכניות של דראפיץ ויצטרכו לחפש קבוצה אחרת כבר בחלון העברות שייפתח ביום שלישי הקרוב.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn