מימין לשמאל – אבינועם צפיר, פרופ' יחזקאל טלר ויהודה עוז מנכל המכללה. קרדיט צילום - דוברות

נשיא חדש לאקדמית צפת: פרופ’ יחזקאל טלר

חבר הנאמנים של המכללה האקדמית צפת אישר השבוע את מינויו של פרופ’ טלר כנשיא המכללה החדש. יחזקאל טלר הוא אחד האנשים הוותיקים בתחום החינוך בישראל, בין תפקידיו השונים בעבר היה גם נשיא מכללת גורדון, ממקימי אוניברסיטת חיפה והמרכז האקדמי כרמל, סגן יו”ר המועצה להשכלה גבוהה ותפקידים בכירים נוספים אותם מילא לאורך השנים. טלר, תושב חיפה וקיבל בעבר את אות ‘יקיר העיר חיפה’ על פעילותו הקהילתית והחברתית, מחליף את פרופ’ אהרן קלרמן אשר פרש לאחר 12 שנות כהונה ב-2 קדנציות שונות.

דור-גז
דור-גז

יו”ר הועד המנהל אבינועם צפיר בירך על מינויו של טלר “המכללה האקדמית צפת נמצאת בתנופה גדולה ואנו בטוחים שהנשיא הנכנס ימשיך ואף ירחיב את קידומה המשמעותי לגליל”.

עם כניסתו לתפקיד, הכריז פרופ’ טלר על פטור מפסיכומטרי לתושבי צפת בקבלה למכללה, לצד ההקלות למשרתי מילואים ולוחמים “במיוחד בימים אלו, החשיבות של האקדמית צפת בגליל כמוסד מוביל הינה משמעותית. החיבור לתושבי העיר והאזור הוא משמעותי ואחד היעדים החשובים אותו אקדם יהיה להרחיב את שיתופי הפעולה עם היישובים בגליל. הצורך העז הקיים במדינה בעקבות המלחמה הוביל לביקוש למקצועות הבריאות בהם מתמחה המכללה כמו ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, אופטומטריה ורפואת חירום ונפתח בשנה הבאה מסלולים נוספים” הכריז טלר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn