צילום: מועצה אזורית הגליל העליון

במהלך חול המועד פסח השתתפו ארבעה שחיינים של עמותת הספורט של הגליל העליון ב”גביע האיגוד”, תחרות גדולה ויוקרתית שהתקיימה בבריכה הלאומית במכון וינגייט. יונתן בסיטיאנס, מאיה בהט, וצור ביטון אשר שחו נהדר והשיגו תוצאות יפות במקצים שבהם השתתפו. בלט במיוחד אביתר לוי בן ה-17 מקרית שמונה. 

המקצה שבו היה לאביתר סיכוי יפה לקביעת קריטריון לאליפות אירופה לנוער הוא 50 מ’ בסגנון הפרפר ומאמנו, נמרוד פלמה, עזר לו בהכנה מצוינת. בהצגת הבוקר בשלב המוקדמות אביתר קבע את התוצאה 24.53 שניות, עלה לגמר וראה שהוא קרוב מאוד לקביעת הקריטריון. בהצגת הערב, בגמר אביתר הגיע מוכן, חדור מטרה וחם. זינק למים ועצר את השעון האלקטרוני לאחר 24.42 שניות בלבד וקבע את הקריטריון לאליפות אירופה לנוער.

יונתן ורטיקובסקי, מנהל מחלקת השחייה בעמותת הספורט של הגליל העליון: “ברכות לאביתר, אשר ממשיך להוכיח לכולם שצריך לחלום, לעבוד קשה ולא לוותר. בכלל, התחרות הייתה מוצלחת מאוד עבור ארבעת השחיינים. הם למדו להתמודד עם לחץ של תחרות גדולה, עבודה קשה וריכוז גבוה מאוד במשך כמה ימים שלמים. ראוי לציין לטובה את עבודתו של נמרוד פלמה, מאמן הקבוצה, אשר ידע להוציא מכל שחיין ושחיינית 120% מהיכולת שלהם והתוצאות מדברות בעד עצמן”.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn