מידע 8

  • מידע 8, ת.ד 682, קריית שמונה
  • 1-700-703388
  • ziv.meida8@gmail.com

שחקניות הכדורגל הצעירות של הגליל העליון זכו במקום הראשון בטורניר הראשון לעונה

 

שחקניות הכדורגל הצעירות של הגליל העליון זכו במקום הראשון בטורניר הראשון לעונה

 

שחקניות הכדורגל-בנות של הגליל העליון כיכבו בטורניר הראשון לעונה שהתקיים בשבוע שעבר. לפני כשנה נפתח ענף חדש בעמותת הספורט- כדורגל בנות. הקבוצה התחילה ממספר בודד של שחקניות, שהגיעו יותר בשביל ההנאה מאשר התחרות. אלון יוגב, מאמן הקבוצה, החל ללקט שחקניות בקפידה, ותהליך המחויבות של הספורט הקבוצתי השתדרג עם הזמן.

בשבוע שעבר השתתפו לראשונה שחקניות הקבוצה בטורניר מטעם פרויקט “בועטת”, אשר מטרתו היא לקדם את ענף הכדורגל-בנות ואת נושא ההעצמה הנשית בכלל.

בטורניר שהתקיים השתתפו 12 קבוצות, כולן ממחוז צפון, ובעמותת הספורט שואפים כי  השנה יתקיימו עוד כמה טורנירים איכותיים כמו אלה.

שחקניות הגליל פגשו בשלבי הבתים את הקבוצות משפרעם ותמרה, והתקדמו עם צמד ניצחונות לא מסובכים מדי. בשלב חצי הגמר נערך מפגש קשה עם קריית חיים, שבסופו הוכרע בבעיטות פנדל, כשידן של שחקניות הגליל על העליונה.

בשלב הגמר פגשו שחקניות הגליל את שחקניות יסעור וסיימו בניצחון מוחץ 3-0 עם פתיחה מרשימה של לחץ גבוה מאוד ומשחק איכותי להפליא.

“ההשתתפות בטורניר הייתה חוויה מדהימה” סיכם בהתלהבות אלון יוגב, מאמן הקבוצה. “השחקניות הראו התקדמות מדהימה. כולן מחויבות, הרמה באימונים עלתה והדבר הכי מרגש הוא לראות את החיבור ביניהן. הן לומדות בשבעה בתי ספר שונים, יש ביניהן חיבור מושלם וכל אחת מרגישה חלק מהקבוצה. גאה בכולן על טורניר נפלא.”

עמותת הספורט הוקמה כחלק מהתוכנית לקידום אורח חיים בריא במועצה האזורית הגליל העליון. העמותה נותנת מענה ספורטיבי מקצועי וערכי בענפים: כדורסל, שחייה, טריאתלון, רוגבי, כדור מים, התעמלות וכדורגל בנות, לתושבי כל המרחב הגלילי, המונה 9 רשויות: קרית שמונה, מטולה, צפון הגולן, יסוד המעלה, ראש פינה, חצור הגלילית ומבואות החרמון.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
סגירת תפריט
דברו איתנו