צילום: עירוני איתוראן קריית שמונה

מאת אהרון מאיר דמרי.

ביום שבת הקרוב בשעה 19:15 (שעה אחידה לכל הקבוצות המעורבות על המקום בפלייאוף העליון) תצא עירוני איתוראן קריית שמונה נגד כפר סבא למשחק על המקום בפלייאוף העליון.

צילום: עירוני איתוראן קריית שמונה

המאמן קובי רפואה החליט לתת לשחקניו יומיים חופש, יום ראשון ויום שני, היום ערכה הקבוצה אימון בוקר כשלאחריו עלו כל הקבוצה על אוטובוס הקבוצה היישר לחמת גדר ליום פינוק ושיחרור שרירים לאחר השבועיים העמוסים שעברו כל זאת כהכנה למשחק העונה בשבת הקרובה.

קריית שמונה תלויה אך ורק בעצמה, כשהיא ממוקמת במקום החמישי שמוביל כידוע לפלייאוף העליון, ניצחון קטן וקריית שמונה בפלייאוף העליון ללא שום קשר לשום תוצאה של הקבוצות האחרות, תוצאת תיקו תוביל למבט ישיר למשחק בסמי עופר שם תפגוש מכבי נתניה (נקודה פחות מקריית שמונה) את מכבי חיפה, ניצחון נתנייתי יוריד את קריית שמונה לפלייאוף התחתון, כל תוצאה אחרת קריית שמונה תשאר בפלייאוף העליון.

מה שנשאר עכשיו הוא לתת במה לשחקני קריית שמונה להוכיח כי מקומם בצמרת ליגת העל, אחרי כמה שנים בפלייאוף התחתון הגיע הזמן ששחקני קריית שמונה יתנו קצת נחת לבעלי הקבוצה, להנהלה, לאוהדים וגם לעצמם, הפלייאוף העליון הייתה המטרה מתחילת העונה למרות סגל קצר וצעיר אני מאמין כי השחקנים יתנו את כל כולם ויחזרו צפונה בשיירה שמחה וצוהלת. בהצלחה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn