מאת אהרון דמרי.

עירוני איתוראן קריית שמונה אירחה במחזור השני את הפועל חיפה למשחק בית ראשון העונה, המשחק הסתיים בתיקו אחת.

צילום: אהרון דמרי

זאת כנראה המחצית הראשונה טובה ביותר של הקבוצה המקומית מתחילת העונה. שליטה בכדור, הזדמנויות רבות וניצול אחד לשער יתרון. מרכז ההגנה עמד איתן, מרכז השדה השתלט על כל כדור שהגיע מהיריבה, ובחוד ההתקפה היו אלה שני החלוצים יוג’ין אנסה ולוסיו מרנאו שהחמיצו פעם אחר פעם ממצבים קורצים מול שוער חיפה, עד שהגיע בעיטת עונשין מאחד עשר מטרים אותה בעט לרשת לוסיו.

שחקני קריית שמונה המשיכו לתקוף לאחר שער היתרון אך החמצות מצמררות שיער של יוג’ין, לוסיו ומזרחי השאירו את התוצאה על קנה עם שריקת סיום המחצית הראשונה.

למחצית השנייה עלו שחקניו של רפואה בדיוק כמו שהחלו את המשחק ושוב היה זה לוסיו שממצב קורץ מחמישה מטרים בעט בחוזקה כדור שפגע בשוער חיפה. מכאן ואילך שלטו האורחים מחיפה, התקפה אחת מסוכנת הובילה לשוויון אחת. המאמן רפואה ביצע חילופים אך ללא הועיל, ועם שריקת הסיום לוח השעונים הראה על שוויון אחת.

בתוצאה אחת אפס לקריית שמונה כרבע שעה במחצית השנייה עשה רפואה את החילוף הראשון, היה זה כמה דקות מאוחר מדי לטעמי, מוחמד שכר עלה לכר הדשא כשחיפה השוו דקה קודם לכן, היה צריך המאמן המקומי להיות יותר מהיר בקבלת ההחלטות בחילוף מה שהיה מונע את שער השוויון.

באופן כללי המשחק של הקבוצה המקומית היה מצוין, חלוצי הקבוצה היו צריכים להבקיע לפחות שלושה שערים במחצית הראשונה ואז המשחק כבר היה יותר קל , החמצות רבות גרמו לקלישאה להתקיים, כשלא מבקיעים סופגים, ואומנם כך היה.

לעומת המשחק באשדוד ששם הגיעו חלוצי הקבוצה לניצול מצבים מרבי, כאן במשחק מול חיפה ניצול המצבים היה נמוך מאוד, תוסיפו לזה שינוי מערכים של הפועל חיפה שגרם לשינוי על כר הדשא ושליטה חיפאית מה שבסופו של דבר נותן לקריית שמונה נקודה אחת במקום שלוש ובסך הכל ארבע נקודות משני משחקים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn