צילום: מוטי שאשא

מאת אהרון מאיר דמרי / צילומים: מוטי שאשא

לאחר שבועיים של פגרה בעקבות הסגר קריית שמונה הפסידה לבית”ר ירושלים.

בצאת השבת (23/1) קריית שמונה ארחה את בית”ר ירושלים כאשר רמת הציפייה משתי הקבוצות היו גבוהות. הלכה למעשה, בית”ר הבקיעה שני שערים משני מצבים, קריית שמונה הגיעה למצב אחד בלבד בשלהי המחצית השנייה, עם שריקת הסיום לוח התוצאות הראה על בית”ר ירושלים 2 קריית שמונה 0.

צילום: מוטי שאשא

בית”ר פתחה עם שער מהיר, פחות משתי דקות מהפתיחה קריית שמונה ניסתה להתעורר מתרדמת הסגר אך סגירה נהדרת של שחקני בית״ר הותירו את שוערם מחוסר עבודה לכל אורך המחצית הראשונה. גם שחקני בית”ר לא הגיעו למצבים ונראה היה כי, השער המוקדם שהבקיעו גרם להם לחזור לאחור.

למחצית ירדו הבית”רים ביתרון של שער, המחצית השנייה הייתה ממש דה ז’ה וו של המחצית הראשונה. שער מהיר של בית”ר ירושלים שהכפילה את יתרונה. שחקני קריית שמונה היו נראים כאילו הם עדיין בפגרה, למרות כל החילופים שעשה המאמן רפואה מהיציע בעקבות הרחקתו במשחק הקודם לא עזרו הפעם, עם שריקת הסיום כאמור הפסד בית לקריית שמונה.

צילום: מוטי שאשא

צילום: מוטי שאשא

צילום: מוטי שאשא

קריית שמונה חייבת חיזוק, זה לא סוד, כולם רואים זאת, גם מהיציע, גם מכר הדשא וכן גם מסלון ביתו של בעלי הקבוצה מר איזי שירצקי. מול הקבוצות הקטנות זה יכול לעבוד, אך, מול קבוצות מהחלק העליון של הטבלה התוצאה תמיד תהיה ברורה, אלא אם איזי יפתח את הכיס ויביא לפחות שלושה שחקנים. ראשית קשר עושה משחק, שנית עוד בלם למקרה של פציעה או אדום של אחד הבלמים, וכמובן חלוץ נוסף, אחרת הפלייאוף העליון תהיה מילה גסה וחבל, הקבוצה עם פוטנציאל טוב השנה וחלון העברות עדיין פתוח.

ליצירת קשר אהרון מאיר דמרי: damriaha@gmail.com

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn