צילום: אהרון מאיר דמרי.

מאת אהרון מאיר דמרי.

קריית שמונה התארחה הערב (מוצ”ש) אצל הפועל חדרה למשחק על שש נקודות במאבקים על הפלייאוף העליון.

המחצית הראשונה הייתה די משעממת מבחינת מצבים בשני צידי המגרש. מלבד מצב נייח אחד של חדרה שהשכילה לכבוש ממנו, והחמצה של שבירו משני מטרים ממש בדקה הארבעים וחמש, זה היה כל ההבדל, ניצול המצבים. חדרה מובילה 1-0 במחצית.

המחצית השנייה נפתחה עם שער שני לזכות חדרה שהכפילה את יתרונה. קריית שמונה נראו מאוד מפוזרים ולא מדויקים, ולכן גם מצבים לא נראו. דוגמא לכך שהקבוצה לא מרוכזת הייתה ברורה כאשר החלוץ המחליף שכר קיבל כדור באגף ימין כשהוא נמצא לבדו עם הכדור, החלוץ משום מה עבר את קו הרוחב של המגרש כאילו היה בלחץ.

למרות החילופים שעשה מאמן איתוראן דראפיץ’, קריית שמונה לא הייתה יכולה על חדרה שעמדה נכון על כר הדשא וסיכלה התקפה אחר התקפה של קריית שמונה. בתוספת הזמן של המשחק נרשמה הבעיטה הראשונה של קריית שמונה למסגרת שערה של חדרה, מעט מידי ומאוחר מידי. בסיום קריית שמונה רושמת הפסד חוץ בתוצאה 2-0.

קשה מאוד לסכם משחק כל כך חלש, משעמם ומפוזר של שחקני קריית שמונה, גם זה קורה. מה שבטוח שחקניו של דראפיץ’ צריכים לשכוח ממשחק שהתקיים היום כמה שיותר מהר, להרים את הראש עם מבט למשחק הבא ולהגיע מוכנים. במחזור הבא תגיע בני סכנין לקריית שמונה שום תוצאה מלבד ניצחון לא באה בחשבון.

ליצירת קשר אהרון מאיר דמרי – Damriaha@gmail.com

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn