מידע 8

  • מידע 8, ת.ד 682, קריית שמונה
  • 1-700-703388
  • ziv.meida8@gmail.com

ארבעת יושבי ראש הוועדים: מינהל ומשק – מר חביב מלול, הסיעוד – מר משה אלקבץ, הרופאים – ד”ר אלכסנדר איזקסון, הפרא רפואיים – מר חטיב מרזוק, הודיעו השבוע למנהל המרכז הרפואי זיו ד”ר סלמאן זרקא על החלטתם לתרום מכונת הנשמה לטיפול בחולי קורונה, ד״ר זרקא התרגש מהמחווה והודה להם.

ארבעת ועדי העובדים של המרכז הרפואי זיו הפתיעו השבוע, ביום המעשים הטובים, את הנהלת המרכז הרפואי לאחר שהודיעו למנהל זיו ד”ר סלמאן זרקא על החלטתם לתרום ולהעמיד תקציב לרכישת מכונת הנשמה עבור מחלקת ההתפרצות הנוספת שצפויה לקלוט בעתיד את חולי הקורונה המונשמים.

במקביל לעבודה של עובדי מרכז ״זיו״, מכל הסקטורים, להכשרת מחלקת “התפרצות” נוספת בה יוצבו מכונות הנשמה לצד 30 מיטות אשפוז – מחלקה שתעבוד למצב פעיל באם יתממש התרחיש לעשרות חולי קורונה מונשמים, ראשי הוועדים שוחחו אמש ביניהם וקיבלו החלטה ליטול חלק פעיל במאמץ של המרכז הרפואי ״זיו״. הם הודיעו כי יעמידו תקציב של עשרות אלפי שקלים כתרומה לטובת רכישת מכונת הנשמה.


יור ועד עובדי מינהל ומשק מר חביב מלול אמר בשם הועדים והעובדים: “הרגשנו מחויבות להירתם ולתרום למאמץ הגדול שמשקיעים הצוותים הרפואיים, הפרא רפואיים, הסיעודיים ועובדי המינהל והמשק בימים בהם כולנו נלחמים יחד בנגיף הקורונה. תושבי הגליל והגולן הם בני המשפחה של עובדי זיו וראינו לנכון לתרום לרכישת מכונת הנשמה נוספת כדי שהמרכז הרפואי של כולנו יהיה זמין לתת מענה לכל תרחיש רפואי. זו לא היתה של ‘אם נירתם’ זו היתה שאלה של ‘איך’. אני מברך את כל חבריי ראשי הוועדים שמיד הודיעו שהם מצטרפים למחווה המרגשת הזו”.

מנהל המרכז הרפואי זיו ד”ר סלמאן זרקא התרגש מהמחווה של הוועדים ואמר: “בצעד המרגש הזה של ראשי הוועדים, הם הוכיחו שוב שזיו הוא בית נוסף לכל העובדים ומשפחה אחת גדולה עם ערבות הדדית לכל תושבי הצפון. אנו ממשיכים לעשות הכל כדי לשמור על הכשירות שלנו להיות ערוכים לכל תרחיש – גם לכזה בו יאושפזו אצלנו בזיו עשרות חולי קורונה. תרומות לזיו מסייעות במתן מענה למטופלים היקרים לנו, אנשי הצפון היקרים. תרומת הוועדים בשם העובדים היא תרומה מיוחדת וייחודית, מעבר לערכה משמעותה הגדולה באווירה המיוחדת ששוררת אצלנו בקרב העובדים ובקשר בין הוועדים להנהלה. אני מודה לכל ראשי הוועדים ודרכם לכל משפחת זיו, המצוינת והמחויבת למשימות הערכיות של השירות הרפואי. במלחמה בה אנו שרויים אתם לוחמי החיים”.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
סגירת תפריט
דברו איתנו
הקודם
הבא