לפני מספר ימים התבשרה הנהלת המרכז הרפואי זיו על אישור מאיץ שני למכון ההקרנות. שר הבריאות הרב יעקב ליצמן אמר, כי משרד הבריאות אישר מאיץ שני למכון ההקרנות בעל הטכנולוגיה החדישה ביותר בישראל, בניהולה של ד”ר יונינה טובה.

 

צילומים: דוברות מרכז רפואי ״זיו״

מכון ההקרנות במרכז הרפואי “זיו” נחנך בשנת 2017. עוד אז הבטיח שר הבריאות יעקב ליצמן כי יוקם מאיץ נוסף שיסייע בהענקת הטיפולים לחולי הסרטן המטופלים במקום. ולפני מספר ימים ניתן האישור למאיץ שני.

 

מכון ההקרנות (הרדיותרפיה) במרכז הרפואי זיו נחשב למכון עם הציוד הטכנולוגי החדיש ביותר בישראל ואליו הצטרפו מאז פתיחתו אנשי צוות מנוסים מאוד שגויסו מבתי החולים: רמב”ם, איכילוב, תל השומר ובלינסון אנשי מקצוע מצוינים עם עשרות שנות ניסיון בתחומם. הצוות בחר להיענות לאתגר החדש של פתיחת שירות מציל חיים בצפון ולעבור לזיו ממרכזים אלה. המטופלים במכון ההקרנות של זיו זוכים בטיפולים מקצועיים, במענה אישי רחב שכולל בין היתר ובמידת הצורך: פסיכולוגית, עובדת סוציאלית ותזונאית. מדובר בחוויה מחבקת, אנושית ומקצועית.

מנהל המרכז הרפואי זיו ד”ר סלמאן זרקא: “אישור משרד הבריאות למאיץ הנוסף עבור מכון ההקרנות בזיו הוא בשורה גדולה ומשמעותית. בפני מכון הרדיותרפיה של זיו עומדים אתגרים רבים ומגוונים. אני שמח על חוות הדעת המחמיאות של המטופלים הרבים שמפרגנים לצוות המקצועי של מכון הרדיותרפיה תחת ניהולה של ד”ר יונינה טובה ואנחנו ממשיכים לעשות הכל כדי להמשיך ולהעניק למטופלים שלנו את השירות הטוב ביותר – הן רפואית והן בכל המעטפת שמסביב. אישור המאיץ השני למכון ההקרנות הוא צעד נוסף בהרחבת השירותים המצוינים במקום. בשם כל תושבי הצפון, אני מודה לשר יעקב ליצמן ולמשרד הבריאות על התמיכה הרבה”.

שר הבריאות הרב יעקב ליצמן: “הבטחתי וקיימתי. הבטחתי לפני כשלוש שנים שאביא למרכז הרפואי זיו מאיץ שני בעבור תושבי הצפון. ברוך ה’ משרד הבריאות אישר את המאיץ הנוסף לזיו”.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn