צילומים: מוטי שאשא

מאת אהרון מאיר דמרי / צילומים: מוטי שאשא

ניצחון ביתי ראשון ומקום ראשון בפעם הראשונה לעונת 2020/21 לקבוצה המקומית עירוני איתוראן קריית שמונה. זה היה משחק מאוד אנרגטי, אמביציוזי ברמה אחרת. על כר הדשא נראתה המחצית הראשונה הטובה ביותר מזה שנים רבות, במיוחד כשמדובר במשחק ללא קהל. ההוראות בחדר ההלבשה היו פשוטות, לעלות לנצח. במיוחד כשעברו להם שני משחקי בית ללא ניצחון, הפצירו בשחקנים הצוות המקצועי וההנהלה.

המשחק נפתח כמו חלום למאמן קובי רפואה, דקה ראשונה, לוסיו פורץ מול השוער ומגלגל לקורה ופנימה, קריית שמונה בשער בזק מזעזעים את שחקניו של ברקוביץ ג’וניור, לחץ בלתי פוסק על הכדור בכל חלקי המגרש הביאו למצבים רבים.

יוג’ין אנסה החמיץ מול שער חשוף משלושה מטרים, קובי רפואה החל לצעוק מהספסל על אנסה, המאמן לא הספיק לסיים לצעוק על אנסה, ובהתקפת בזק נוספת לאחר כמה שניות כבש אנסה את השער הראשון שלו במשחק ואת השער השני של קבוצתו. המאמן רפואה המשיך לצעוק, אך הפעם היו אלו צעקות שמחה, אם אצטרך לרשום את כמות ההחמצות עד לשריקת סיום המחצית אצטרך לרשום ללא הרף, אקצר ואומר כי המחצית הראשונה הסתיימה בתוצאה 2-0 במקום 4 או 5 – 0.

במחצית השנייה ראינו המשך של המחצית הראשונה כששחקניו של רפואה לוחצים ותוקפים את שערה של בני יהודה תל אביב, עד שהגיע הצהוב השני של החלוץ יוג’ין אנסה, פה קריית שמונה חזרה לאחור, רפואה עשה חילופים על מנת לשמור על התוצאה, היה אפשר להרגיש את המתח על פניו של רפואה וכן, של מנכ”ל הקבוצה יוסי אדרי.

עם שריקת הסיום הקריה צהלה ושמחה, בספסל, בהנהלה, אצל האוהדים השרופים שעומדים כל משחק ובכל מזג אוויר ומעודדים, כאמור ניצחון 2-0 על בני יהודה ומקום ראשון בליגה שאפו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn