צילום: מוטי שאשא

מאת אהרון מאיר דמרי / צילומים: מוטי שאשא.

ליגת העל בכדורגל חזרה בשעה טובה למגרשים עם הנחיות מיוחדות לכל הקבוצות. לעירוני איתוראן קריית שמונה היה זה המחזור השלישי (חלק מהקבוצות שיחקו משחק אחד בלבד) כשהפועל חדרה התארחה באצטדיון העירוני בקריית שמונה עם צאת השבת בשעה 18:15. המשחק הסתיים בתוצאה 1:1.

צילום: מוטי שאשא

למשחק עלה המאמן קובי רפואה עם הרכב התקפי ביותר במטרה לנצח את המשחק וכמובן להבקיע כמה שיותר מוקדם. מה שקרה בפועל הוא, שליטה במרכז המגרש של קריית שמונ,ה אך במסירה האחרונה מול שער היריב הייתה בעיה. אוסיף ואומר עוד, כי בעיטה אחת למסגרת חדרה לא נרשמה לכל אורך המחצית הראשונה, מנגד, שחקני חדרה היו מאוד לחוצים ולא מדויקים, ונראה כאילו הם עדיין בפגרת הקורונה, למחצית ירדו שתי הקבוצות בתיקו מאופס.

צילום: מוטי שאשא

המחצית השנייה החלה כשקריית שמונה ממשיכים במומנטום של המחצית הראשונה, הפעם, גם ראינו מצבים מול שערה של חדרה. לאחר עשר דקות חדרה יצאו להתקפה כשהקשר פלושנצקו בועט נהדר מכ-18 מטרים היישר לחיבורי הקורות של ברטקוש, חדרה עולה ראשונה על הלוח. המאמן רפואה ביצע חילופים התקפיים וזה הורגש מיד, קריית שמונה תקפה גלים גלים את שערה של חדרה ואילולא החמצות מצמררות שיער התוצאה הייתה יכולה להתהפך, את שער השיוויון המיוחל כבש גיא בן לולו בדקה התשעים למשחק ובעצם חתם את תוצאת המשחק 1-1.

צילום: מוטי שאשא

צילום: מוטי שאשא

צילום: מוטי שאשא

ההרגשה לחזור ליציע ולראות כדורגל הייתה מצוינת, גם לראות כדורגל די טוב ברוב שלבי המשחק היה מרנן, היו חסרות לי שתי נקודות על מנת שאוכל לצאת מן המגרש עם חיוך רחב, אני מאמין שבהמשך העונה נראה את הקבוצה המקומית משחק הרבה יותר טוב וגם מנצחת, במיוחד במשחקי הבית.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn