צילום: פרטי

מאת אהרון מאיר דמרי.

מכבי חיפה הגיעה הערב (רביעי) לקריית שמונה במטרה אחת – ניצחון שמשמעותו אליפות. קריית שמונה חשבה קצת אחרת. המשחק הסתיים בתוצאת תיקו 1-1.

ללא ספק העיר קריית שמונה חגגה יום ספורטיבי על כל המשתמע מכך, הקהל הירוק היה בכל פינה בעיר: בעסקים, בפארקים, בכבישים וכמובן במגרש העירוני. מספר שיא של קהל היה בקריית שמונה, כ – 4800 איש מלאו את היציעים, וכמו כן עוד מאות רבות היו מחוץ ליציע , וכן רבים ראו את המשחק בבתי העסקים בעיר. העיר קריית שמונה חוותה חוויה שמאז משחק האליפות של הקבוצה המקומית לא נראה בעירנו.

צילום: פרטי

כמה דקות לפני שריקת השופט לפתיחת המשחק היה אפשר לשמוע את העידוד של הירוקים בדציבלים גבוהים שהגיעו בתוך רחבי העיר קריית שמונה. בהיותי ביציע העיתונאים עברה בי צמרמורת (מבחינה ספורטיבית) שהרבה זמן לא חוויתי, אחרי הכל לא בכל יום קבוצה אמורה לחגוג אליפות בקריית שמונה.

המשחק נפתח, האוהדים הירוקים שוב נתנו את הטון ביציעים, מה שנתן לקבוצה החיפאית משב רוח גבי, שחקני קריית שמונה עמדו היטב במגרש וסגרו את היריבה שכמעט ולא הגיעה למצבים מול ברטקוש, עד למחצית לא נרשמו אירועים מיוחדים ליד שני השערים.

במחצית השנייה היו אלה הירוקים שעלו ראשונים על הלוח לאחר שער נגיחה של חלוץ חיפה. המשחק היה שקול גם לאחר השער המיוחל של החיפאים, שכאמור היה אמור להיות שער אליפות. בקריית שמונה עשו הכל על מנת לשמור על ספורטיביות ומקצוענות ולחצו את שערם של החיפאים. ממש לפני שריקת השופט לסיום המשחק, היה זה גיא בן לולו שמצא את הקשר אמנגה והאחרון בעט נהדר מעשרים מטרים והשווה את התוצאה, בסיום תיקו אחת, משמע, האליפות של חיפה נדחתה לשבוע הבא, בקריית שאפו מגיע שאפו ענק על משחק ספורטיבי ומקצועני.

המשחק האחרון של העונה של קריית שמונה יתקיים בבלומפילד מול מכבי תל אביב הרודפת אחרי מכבי חיפה על האליפות.

מאמן עירוני איתוראן קריית שמונה קובי רפואה לאחר המשחק הערב.

צילום: דוברות עירוני איתוראן קריית שמונה

קפטן הקבוצה עירוני איתוראן קריית שמונה בסיום המשחק הערב:

צילום: דוברות עירוני איתוראן קריית שמונה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn