צילום: הפול נופר אנרגיה גליל עליון

ראשי הרשויות בגליל הכריזו: כולנו למען הפועל “נופר” גליל עליון

מאת אהרון מאיר דמרי.

השבוע (שני) נערך במלון בקיבוץ כפר גלעדי ערב מיוחד שכותרתו “הצלת הפועל נופר גליל עליון”. בהשתתפות ראש מועצה אזורית הגליל העליון, גיורא זלץ, ראש העיר קריית שמונה, אביחי שטרן, ראש מועצה אזורית מבואות החרמון, בני בן-מובחר, ראש מועצה האזורית ראש פינה, מוטי חתיאל, הספונסרים הנוספים, מאמן הקבוצה, ברק פלג וחברי ההנהלה. ראשי הרשויות הסכימו כי עליהם להיות חלק ממערך התמיכה בקבוצת הכדורסל שהיא לא רק סמל בכדורסל הישראלי אלא מהווה מקור של השראה וגאווה לילדי האזור וחיבור חברתי לכלל התושבים.

עופר ינאי, הבעלים של “נופר אנרגיה” ונותן החסות הראשי של הקבוצה הסכימו בראשונה ראשי רשויות בגליל המזרחי כי יש לאחד כוחות ותקציבים למען הקבוצה שמשחקת בליגת העל ולמען מחלקות הילדים והנוער, בהן משחקים ילדים מכל האזור. בקבוצה משחקים מאז ומתמיד ילדי ונערי כל המועצות השכנות ומאז חזרתה של הקבוצה לליגת העל ותרומתו של עופר ינאי לקבוצת הנוער, הוכפל מספר הילדות והילדים בקבוצות הצעירות.

בערב, קרא ינאי לראשי הרשויות לקחת אחראיות על הגליל, על הילדים, הנוער ועל האוהדים שמבקשים לראות את הפועל נופר גליל עליון גדולה. והדגיש כי: “ללא הירתמותן של כלל הרשויות באזור למהלך, לא תוכל הקבוצה לשרוד בליגת העל ובוודאי לא לשאוף להישגים גדולים מכך”.

באירוע הוקרן סרטון המתאר את ההשקעה של הנערים בקבוצה ובתוך כך באזור כולו ומכאן קריאתם לראשי הרשויות בהן הם מתגוררים: ״תשקיעו בנו כמו שאנחנו משקיעים”.

מאמן הקבוצה, ברק פלג, אמר גם הוא כי: “מה שקורה כאן הוא הכי קרוב למה שקורה ביחידות מובחרות בצה”ל. הקבוצה הזאת היתה ועודנה חממה לגידול שחקנים ישראלים. חשוב שנזכור שהעונה השנייה בליגה הבכירה היא העונה הקשה. אנחנו לא מסכנים, אבל ללא ספק אנחנו צריכים עוד תמיכה כדי לשמר את מה שיש כאן”.

יושב-ראש המועדון, טמיר אברהמס בירך את ראשי הרשויות שהגיעו, בראשונה, יחדיו למען הקבוצה ואמר: “אני שמח שלראשונה כל ראשי הרשויות באיזור התכנסו ושמו על סדר היום את קידום הספורט והכדורסל באזור. כל מי שהגיע יודע עד כמה הפועל “נופר” גליל עליון היא נכס לכלל התושבים והתושבות”.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn