צילום: מוטי שאשא

מאת אהרון מאיר דמרי.

זה היה צפוי. לאחר שבועיים ללא אימונים התקשו חניכיו של קובי רפואה לעמוד בקצב המשחק של מכבי נתניה. השבוע נפטר אלברטו ישראל, אלברטו היה איש משק של הקבוצה המקומית ואוהד שרוף יותר מארבעים שנה, הקבוצה הכינה קליפ לזכרו ודקת דומייה לפני שריקת הפתיחה, כמו כן האוהדים הכינו פלריגים לזכרו של אלברטו, יהי זכרו ברוך

צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא

קריית שמונה ארחה את מכבי נתניה למשחק על שש נקןדות, ולא רק. השש נקודות הן על מעמד הפלייאוף העליון, אז נכון שלקריית שמונה שלוש משחקים פחות מנתניה אך הפער כרגע עומד בין שתי הקבוצות על חמש נקודות.

צילום: מוטי שאשא

הפתיחה הייתה של מכבי נתניה, כבר בחלוף שבע דקות הצהובים הצליחו להבקיע ראשונים, קריית שמונה ניסתה להשוות, אך עם כל הרצון היכולת הנמוכה מבחינה כושר גופני הייתה ניכרת מאוד, ניסיונות הלחץ של הקבוצה המקומית הייתה בעוכריה. כשהאוויר נגמר בריאות והשחקנים של רפואה התעייפו מאוד כבר בדקה השלושים, נתניה ניצלה זו ובאחת ההתקפות שלהם כבשו את השער השני ממש לפני שריקת סיום המחצית הצליח רועי קהת לצמק את התוצאה.

צילום: מוטי שאשא

במחצית השנייה נתניה לחצה על כל המגרש ושלטה בכדור אך ללא התקפות מסוכנות. קריית שמונה יצאה להתקפה מתפרצת כשלוסיו ניצב מול דני עמוס שוער נתניה ובאמצע הריצה נתפס לו השריר האחורי ושער השיוויון שהיה כבר בדרך התפוגג, לא רק זו אלא לוסיו נאלץ לרדת מכר הדשא בעקבות אותה פציעה. נתניה ניצלה את הכושר הגופני הלקוי בעקבות אותה פגרת הקורונה שנכפתה על קריית שמונה וכבשה את השער השלישי, בתוספת הזמן השלימו נתניה שער רביעי שבעצם חתם את תוצאת המשחק. נתניה 4 קריית שמונה 1.

ללא ספק המאמן קובי רפואה היה חסר אונים במשחק זה, נקווה שעד ליום חמישי השחקנים ירימו את הראש וינסו להביא נקודות. ביום חמישי מארחים את מ.ס. אשדוד באיצטדיון העירוני.

ליצירת קשר אהרון מאיר דמרי: damriaha@gmail.com

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn