מידע 8

  • מידע 8, ת.ד 682, קריית שמונה
  • 1-700-703388
  • ziv.meida8@gmail.com

פניה המוכרות של יעל נחמד-טנא, מי שמוכרת גם בכינויה “חולה מספר 192” שחלתה בוירוס הקורונה והחלימה השבוע, חוזרות כפרזנטורית של המרכז הרפואי “זיו”. נחמד-טנא אושפזה במשך 10 ימים ב”מחלקת התפרצות” – המחלקה הייעודית לחולי קורונה שהוקמה ב”זיו”. ביום שלישי שוחררה נחמד – טנא לאחר ששתי דגימות שנלקחו ממנה בתוך 24 שעות, נמצאו שליליות להימצאות נגיף הקורונה בגופה שמשמעותן – החלמה.

צילום: דוברות המרכז הרפואי “זיו”

כאות הוקרה על הטיפול המקצועי והיחס החם לה זכתה יעל, כמו יתר המאושפזים, מהצוותים הרפואיים והסיעודיים של המרכז הרפואי זיו, היא הסכימה לשמש בהתנדבות כפרזנטורית של המקום לצורך העלאת המודעות מפני הסכנה הטמונה בהידבקות בנגיף הקורונה. החל מהיום יוצבו שלטים גדולים עם תמונתה של נחמד-טנא ברחבי המרכז הרפואי זיו, במחלקות, במסדרונות, במעליות ובכניסות לבניינים השונים. בשלטי הפרסום נכתב: “הישארו בבית. למרות הצוותים הרפואיים והסיעודיים המקצועיים והנפלאים של המרכז הרפואי זיו, שמרו על בריאותכם ובריאות היקרים לכם – אל תגידו לי זה לא יקרה”.

מנהל המרכז הרפואי זיו ד”ר סלמאן זרקא אמר: “חובתנו לעשות הכל על מנת להעלות את המודעות לסכנת ההידבקות בנגיף הקורונה. יעל שאושפזה אצלנו במשך 10 ימים נחשפה פעמים רבות מיוזמתה בכל אמצעי התקשורת והפכה לאחת ממסבירות המאבק בנגיף הקורונה וזה היה כל כך טבעי שהיא תהיה זו שבפניה המוכרות תמשיך את מסע ההסברה החשוב הזה. אני מודה לה על המחווה הזו – דבר שאינו ברור מאליו”.

יעל נחמד-טנא מסרה: “מבחינתי זה היה טבעי לקחת חלק ולתרום להסברה למניעת הידבקות מפני נגיף הקורונה. זה לא צחוק – מדובר פה בחיי אדם. אנא הישמעו להנחיות ושמרו על עצמכם ועל הקרובים שלכם שנמצאים בקבוצות סיכון. אני עברתי זאת בקלות, אך אין לדעת איך גופכם יגיב לנגיף. שמרו על אופטימיות ואנרגיות חיוביות – נעבור את זה יחד”.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
סגירת תפריט
דברו איתנו