צילום: מוטי שאשא

מאת אהרון מאיר דמרי / צילומים: מוטי שאשא

ניצחון לאחר חמישה הפסדים לעירוני איתוראן קריית שמונה מול הפועל כפר סבא. נחמיאס כבש את שער הניצחון, נפצע באפו (בודקים אפשרות לשבר) והוחלף.

צילום: מוטי שאשא

קובי רפואה יכול לנשום לרווחה. ניצחון ביתי חשוב מאוד עצר את חמשת ההפסדים הרצופים. תוצאת הסיום 1-0 לא משקפת את המשחק. ללא ההחמצות מצמררות השיער של חלוצי קריית שמונה המשחק היה מסתיים בתוצאה גבוהה יותר.

שחקניו של רפואה עלו לכר הדשא באצטדיון העירוני עם אש בעיניים. עם השריקה לפתיחה הסתערו על כל כדור, לחצו באגרסיביות והתוצאה לא אחרה לבוא, כדור קרן מדויק מצא את ראשו של קפטן הקבוצה עידן נחמיאס היישר לרשת כפר סבא והביא יתרון ראשון לשחקניו של רפואה לאחר חמישה משחקים.

צילום: מוטי שאשא
צילום: מוטי שאשא

קריית שמונה לא הורידה את הרגל מהגז והמשיכו ללחוץ את שחקניו של רביד גזל (אקס קריית שמונה) בכל המגרש ועם טיפה ריכוז מול שער היריבה התוצאה הייתה יכולה להיות כפולה ומכופלת. אך למרות כל הלחץ וייצור המצבים, התוצאה נשארה בעינה עד לשריקת המחצית.

שופט המשחק אסולין פתח את המחצית השנייה. קריית שמונה נראתה בדיוק כמו פתיחת המשחק ואף יותר, והם נחושים להבקיע את השער השני. שוב ושוב החמיצו שחקניו של רפואה מול שוער כפר סבא. כדור קרן של קריית שמונה הוביל לפציעה של קפטן הקבוצה נחמיאס, עידן עלה לנגוח וקיבל מכה באפו ונאלץ לרדת מכר הדשא, במקומו נכנס אמיר בן שמעון לעמדת המגן השמאלי. זיו מורגן הועבר לתפקיד הבלם במקומו של נחמיאס. קריית שמונה המשיכו להחזיק בכדור ולשחק עם נחישות ואגרסיביות וזכו בכל כדור. העובדה כי, כפר סבא בעטה פעם אחת לעבר שערו של ברטקוש בדקה ה-70 אומרת הכל.

צילום: מוטי שאשא

קריית שמונה המשיכו במשחקם המצוין. באחת ההתקפות הכדור נבעט לעבר שער כפר סבא, בלם הקבוצה הכפר סבאית עצר את הכדור בידו, שופט המשחק אסולין שרק לבעיטת עונשין מ-11 מטרים לזכות קריית שמונה והוציא כרטיס אדום לבלם כפר סבא. לבעיטה ניגש לוסיו, החלוץ לקח שלושה צעדים (בלבד) לאחור ובעט היישר לאיגלו שנמצא מחוץ לאצטדיון העירוני, בעיטה מרושלת ולא אחראית מצידו של חלוץ הקבוצה המקומית.

צילום: מוטי שאשא

קריית שמונה לא נבהלה מהחמצת בעיטת העונשין של לוסיו והמשיכו בלחץ ובנחישות, אומנם שער נוסף לא השכילו לכבוש אך עם שריקת הסיום כולם בקריית שמונה נשמו לרווחה עם ניצחון קטן גדול בתוצאה 1-0.

בואו נשים את הקלפים על השולחן, קריית שמונה קבוצה טובה, אנרגטית, ומלאה מוטיביציה, יחד עם זאת ניצול המצבים יהיה בעוכריה במשחקים הבאים, אלא אם כן חוד ההתקפה יחזור לכבוש, לא הגיוני שמחמש או שש מצבים בטוחים לא כובשים, ניצול מצבים זה האלף בית של הכדורגל המודרני.

מבחינתי מצטיין המשחק הוא מוחמד שכר למרות מסירה רעה שלו במחצית הראשונה, שכר חלף על המגן שלו פעם אחר פעם והוציא כדורי רוחב מצוינים שלא נוצלו, לעידן נחמיאס נאחל החלמה מהירה, ובריאות איתנה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn