תאונת דרכים עם מעורבות 3 כלי רכב בכביש 978 משעל לאורטל: הרוג וחמישה פצועים נוספים

עדכון (14:42) חובשים ופראמדיקים של מד”א בסיוע כוח רפואה של הצבא קובעים את מותו של גבר כבן 35 שנלכד מחוסר הכרה באחד מכלי הרכב ומפנים לבי”ח זיו 5 פצועים, בהם 2 במסוק מד”א, מהם אישה בת 23 במצב בינוני עם חבלה בבטן ופעוט כבן 3 במצב קל. 3 פצועים פונו באמבולנסים צבאים, בהם אישה בת 23 במצב קשה עם חבלות בפלג גופה העליון, גבר בן 20 במצב בינוני ופצוע במצב קל.סה”כ בתאונה 6 נפגעים – 1 הרוג, 1 קשה, 2 בינוני, 2 קל.

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד”א אביב כץ סיפר: “מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד, אחד מכלי הרכב היה על גדר ההפרדה כשהנהג, גבר כבן 35 לכוד במושב הקדמי כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית. תוך כדי פעולות החילוץ הענקנו לו טיפול רפואי שכלל מתן תרופות והנשמה אבל הפציעה שלו הייתה קריטית ובסופן נקבע מותו. אישה בת 23 וילד בן 3 שנפגעו באורח בינוני וקל הועברו למסוק מד”א שנחת על הכביש בסמוך אלינו ופונו לבי”ח זיו. כוח רפואה של הצבא שפעל יחד איתנו בזירת התאונה פינה לבית החולים 3 פצועים בהכרה מלאה, בהם אישה בת 23 במצב קשה.”

היום (שבת) בשעה 13:27 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב ירדן על תאונת דרכים עם מעורבות 3 כלי רכב בכביש 978 משעל לאורטל. חובשים ופראמדיקים של מד”א בסיוע כוח רפואה צבאי מעניקים במקום טיפול רפואי ל-6 פצועים, בהם 1 קשה מחוסר הכרה לכוד. מסוק מד”א הוזנק לאירוע. עדכון בהמשך.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn