תפוחים מזן קריפס – מו”פ צפון
צילום: מו”פ צפון

ביום שלישי (19.1.2021) יערך כנס מקוון בנושא הגנת הצומח וממשק בנשירים עם חוקרי מו”פ צפון. הכנס נערך במסגרת סדרת כנסים שבועית. החל מהשעה 13:00, ללא עלות.

צילום: מו”פ צפון

במסגרת כנס מקוון בנושא הגנת הצומח וממשק בנשירים יועברו הרצאות של כרמית סופר-ארד על פסילת האגס, ד”ר רקפת שרון על התמודדות עם עש התפוח, וד”ר שאול נשיץ על הפחתת רגישות קריפס פינק למכות. החוקרים המרצים יהיו זמינים און ליין בזמן ההרצאות להשיב לשאלות (בהערות בתחתית חלון ההרצאה). בין הנושאים שיוצגו בכנסים הקרובים: שתלנות חדשה בתפוח, קינואה כגידול שדה חדש, השקיה מאוחרת בכרם יין, תכנית אינטרודוקציה בגלעיניים, השקיה מדייקת במטע אפרסקים ועוד. 

המחקרים המוצגים בכנס מתבצעים במו”פ צפון הודות לתקציבים ציבוריים. באמצעות מיזם הכנסים המקוונים וממחויבות המו”פ, ניתן להפיץ את הידע לציבור הרחב ולחקלאים וכחלק אינטגרלי ממהות עבודת המחקר והפיתוח לטובת חקלאי ישראל והצפון.

מו”פ צפון, ארגון המחקר והפיתוח של הייצור החקלאי בצפון, במכון המחקר מיגל, של החברה לפיתוח הגליל, ממשיך בסדרת כנסים מקוונים, בנושאים שונים של המחקר החקלאי היישומי, ההרצאות משודרות בכל יום שלישי, החל משעה 13:00, בדף הפייסבוק של מו”פ צפון, האזנה ללא עלות.

מו”פ צפון, ארגון המחקר והפיתוח החקלאי באזור הצפון, הוא המו”פ האזורי הפריפריאלי הגדול בישראל הפרוש על פני מרחב גדול, המאופיין במגוון אזורים גיאואקלימיים שונים ועוסק בקשת נושאים נרחבת ומגוונת בהתאם לצרכים לקידום החקלאות בצפון.

ההשתתפות בכנסי מו”פ צפון ללא עלות ואין צורך בהרשמה מוקדמת.

קישור לדף הפייסבוק של מו”פ צפון

לפרטים נוספים – מו”פ צפון – אורטל אסולין – 04-6953508

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn